•   Niedziela, 10 grudnia 2023
Klucze Dynamometryczne

Atlas Copco kontynuuje współpracę ze Stewart-Haas Racing

Toczący się grzmot. Wrzeszczący kibice. Samochody pędzące z prędkością 200 mil na godzinę. Widok jest urzekający, można poczuć moc koni mechanicznych w klatce piersiowej i na chwilę zaniemówić. Witamy w NASCAR.

Utrzymanie takiej prędkości wymaga wysokiego poziomu koordynacji, komunikacji i zręczności. Samochód, kierowca i załoga muszą być na szczycie swoich możliwości za każdym razem, gdy koła uderzają o asfalt. Ten sport wielokrotnie wymaga najwyższej jakości inżynierii mechanicznej, aby zapewnić kierowcom bezpieczeństwo, a maszynom pełne funkcjonowanie. I tu właśnie wkraczamy my.

Od momentu powstania w 2007 roku cieszymy się długotrwałą i udaną współpracą ze Stewart-Haas Racing. Firma Atlas Copco jest oficjalnym dostawcą sprężonego powietrza w ośrodku Stewart-Haas Racing, pomagając w cotygodniowym przygotowaniu samochodów do wyścigów. Jako partner techniczny podczas 2015 NASCAR Sprint Cup Series gwarantujemy, że sprzęt sprężonego powietrza w obiekcie jest sprawny i działa wydajnie, dzięki czemu sprężone powietrze jest dostępne zawsze, gdy jest potrzebne.

Zapewnienie najwyższej wydajności w warsztacie Stewart-Haas Racing

W ubiegłym sezonie dostarczyliśmy nowy sprzęt do sprężonego powietrza i zainstalowaliśmy naszą technologię monitorowania SMARTLINKw nowym, najnowocześniejszym warsztacie wyścigowym SHR o powierzchni 125 000 stóp kwadratowych, zlokalizowanym obok istniejącej siedziby zespołu w Kannapolis w Północnej Karolinie.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=DJaIiMFAcwk[/embed]

Zalety SMARTLINK:

  • Szczytowa wydajność - zapewnia całodobowe zdalne monitorowanie systemu sprężonego powietrza zespołu w celu zapewnienia ciągłej sprawności i szczytowej wydajności.
  • Zdalne monitor owanie - Daje kierownikom obiektów i naszym technikom serwisowym dostęp do internetowego pulpitu monitorującego, który ostrzega w czasie rzeczywistym o zmianach wydajności sprężarki po zintegrowaniu ze sterownikiem Elektronikon.
  • Konserwacja predykcyjna - rozwiązuje problem konserwacji, zanim spowoduje to przestój.

Stewart-Haas Racing to utytułowany zespół NASCAR Sprint Cup Series, którego kierowcami są Tony Stewart, Kevin Harvick, Danica Patrick i Kurt Busch. Tony Stewart jest trzykrotnym mistrzem NASCAR Sprint Cup Series. Członek zespołu Kevin Harvick jest broniącym tytułu mistrza NASCAR Sprint Cup Series i obecnie prowadzi w punktacji serii z dwoma zwycięstwami i 12 najlepszymi piątkami w sezonie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pełnej gamy urządzeń Atlas Copco do sprężonego powietrza, w tym SMARTLINK, skontaktuj się z nami.

Zobacz również