•   Piątek, 12 sierpnia 2022
Narzedzia Warsztatowe

Zalecane narzędzia do układania podłóg z twardego drewna

Narzędzia do samodzielnego układania podłóg

Instalacja podłóg z twardego drewna jest świetnym projektem dla majsterkowiczów, który doda wartości do Twojego domu i zaoszczędzi Ci pieniędzy w tym samym czasie. Większość podwykonawców podłóg dostać między $ 2 i $ 6 za stopę kwadratową do zainstalowania podłogi z twardego drewna. To jest tylko koszt pracy nie wliczając w to koszt rzeczywistej podłogi drewnianej. Więc jeśli mieszkasz w 1500 stóp kwadratowych domu można łatwo zaoszczędzić $ 3000 do $ 9000! Witryny takie jak Houston podłogi z twardego drewna oferują doskonałe ceny na podłodze dla DIY'ers.

Więc jeśli masz zamiar zainstalować własne podłogi z twardego drewna, a następnie trzeba kupić kilka narzędzi, które uczynią Twoje życie znacznie łatwiejsze.

Piła do ościeży

Czy instalujesz laminat, inżynierskie, twarde drewno lub nawet podłogi płytki pierwsze narzędzie polecam zakup jest zasilany jamb wyciąć piłę. Ta piła pozwala wyciąć ościeżnice drzwi bardzo schludnie na dokładnej grubości nowej podłogi. Pozwala to podłoga pasuje pod ościeżnicy drzwi przytulnie więc ma ładny czysty wygląd. Piła jest naprawdę łatwa w użyciu, umieszczasz ostrze na kawałku złomu podłogowego i włączasz, a następnie wycinasz ościeżnicę na tej wysokości. Lubię piłę ręczną Bosch Finecut i świetnie sprawdziła się w obu naszych domach.

Polecam kupić Bosch Finecut Power Handsaw i używać go do swojego projektu, a następnie odwrócić się i sprzedać go na Ebay lub Craigslist, aby odzyskać część pieniędzy. Zrobiłem to z powodzeniem dla kilku specjalistycznych elektronarzędzi i kończy się to tańsze niż wynajem narzędzi. Piła kosztuje tylko $80 i to jest całkowicie warte tego w czasie, który oszczędza i jakość gotowej pracy.

parkiet

Hardwood Floor Nailer

Inne narzędzie polecam kupić jest pneumatyczny podłoga gwoździarka lub zszywacz. Jeśli masz naprawdę małą pracę to idź do przodu i wynająć jeden. Jednakże, jeśli robisz przyzwoitą pracę wielkości następnie mówię kupić narzędzie chcesz użyć, a następnie sprzedać go po tym praca jest zakończona. Nie będziesz się spieszyć, aby zwrócić wynajem i są szanse, że będzie to tańsze w dłuższej perspektywie.

Rodzaj podłogi, które wybierzesz będzie dyktować, który rodzaj narzędzia kupić. Jeśli jesteś instalacji 3/4 cala lub grubsze twarde drewno to powinieneś iść z pneumatycznym gwoździarka podłogi. Jeśli idziesz z laminatu lub podłogi inżynierskiej, która jest 1/2 cala lub cieńsze następnie pneumatyczne zszywacze podłogowe są lepszym wyborem.

Zalecane gwoździarki do podłóg z twardego drewna

Dwa narzędzia, które polecam są zarówno wykonane przez Bostitch. Używałem obu tych narzędzi na mojej własnej podłodze i pracowali świetnie. Użyłem Bostitch Pneumatic Flooring Nailer do instalacji 3/4 cala grubości podłogi Bruce Oak w moim pierwszym domu. Użyłem zszywacza Bostitch Laminate Flooring Stapler do instalacji podłogi inżynierskiej Brazilian Cherry w naszym nowym domu. W obu przypadkach kupiłem gwoździarki pneumatyczne online, a następnie sprzedałem je na Ebay.

Piła ukośnica

Jedynym innym narzędziem, którego będziesz potrzebować jest jakiś rodzaj piły miter. Możesz użyć wszystkiego, od piły ręcznej i skrzynki miter do mojego ulubionego Bosch 12 cali Sliding Miter Saw. Jak w przypadku każdej pracy, posiadanie odpowiednich narzędzi do pracy jest kluczem. Pieniądze, które zaoszczędzisz, wykonując pracę samodzielnie, z nawiązką pokryją koszt kilku nowych narzędzi.

Zobacz również