•   Piątek, 12 sierpnia 2022
Narzedzia Warsztatowe

Wiertarka udarowa Ronix 2210C

Czy kiedykolwiek zauważyłeś na profesjonalnych filmach kulinarnych, jak gładko tną noże? Jeśli kiedykolwiek widziałeś profesjonalny nóż szefa kuchni z bliska, możesz zobaczyć i poczuć różnicę całkowicie. Nieświadomie podziwiasz nóż, ponieważ został on zaprojektowany i wyprodukowany dla profesjonalnego użytkownika. To samo dotyczy profesjonalnych elektronarzędzi. Narzędzia te są specjalnie zaprojektowane dla specyficznych potrzeb profesjonalistów. Z pomocą swoich ekspertów ds. rozwoju i zespołu badawczego Ronix stara się dostarczyć swoim użytkownikom najlepsze i najbardziej profesjonalne narzędzia, aby mogli oni w pełni wykorzystać godziny spędzone w pracy i czerpać z niej prawdziwą przyjemność.

Ronix produkuje szeroką gamę elektronarzędzi, ale jednym z najczęściej używanych elektronarzędzi oferowanych przez Ronix są wiertarki. Ze względu na ich wszechstronność i szerokie zastosowanie, wiertła są niezwykle popularne w różnych branżach. Można je stosować na budowach, przy obróbce metalu, drewna i w wielu innych branżach. Ponieważ popyt na nie jest wysoki, istnieje wiele różnych opcji dla tych, którzy chcą je kupić. W tym artykule firma Ronix pragnie przedstawić jedno ze swoich najbardziej użytecznych i mocnych elektronarzędzi - wiertarkę udarową Ronix 2210C.

Co jest takiego wspaniałego w wiertarce udarowej Ronix 2210C?

Zespół badawczo-rozwojowy firmy Ronix stara się opracować najbardziej użyteczne narzędzia dla profesjonalnych użytkowników. Aby osiągnąć ten cel, stale obserwują oni działanie produktów Ronix i starają się niestrudzenie wprowadzać do nich najbardziej przydatne funkcje. System dwóch łożysk kulkowych w wale wiertarki udarowej Ronix 2210C jest efektem ich starań. Ta niesamowita cecha zwiększa żywotność elektronarzędzia, co ma ogromne znaczenie, ponieważ profesjonaliści zazwyczaj wykonują ciężkie zadania i stale obsługują swoje elektronarzędzia. Dlatego trwałość ich narzędzi jest dla nich kluczowym czynnikiem.

Jak wypada model 2210C pod względem mocy?

Wiertarka udarowa Ronix 2210C posiada bardzo wytrzymały silnik o mocy 810W. Silnik ten jest produkowany przemysłowo, aby mógł sprostać przeciążeniom. Ten silnik o dużej mocy może generować prędkość obrotową bez obciążenia od 0 do 3000 obr. Ponadto, może on dostarczyć maksymalną szybkość uderzenia 4800 BPM. Moc 810W jest przenoszona na mocny i pełny metalowy uchwyt o pojemności 13mm. Ten uchwyt jest zaprojektowany, aby być kluczem, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo bitu. To wiertło ma zdolność do wykonywania otworów, które mają 25mm średnicy na max. Zdolność wiercenia staje się 13mm zarówno w betonie jak i stali.

Korpus, który sprosta dużym obciążeniom

Wewnętrzne części wiertarki udarowej Ronix 2210C zostały zaprojektowane z myślą o ciężkich pracach, dlatego logiczne jest, że jej obudowa została zaprojektowana w ten sam sposób. Wiertarka 2210C posiada ergonomiczny korpus, który jest lekki w porównaniu z innymi wiertarkami udarowymi tej klasy. Dzięki temu praca z nią przez wiele godzin nie powoduje dużego zmęczenia. Dodatkowo materiały, z których wykonano korpus, są wysokiej jakości, dzięki czemu wytrzymują duże obciążenia. Dzięki licznym doświadczeniom z profesjonalnymi użytkownikami, eksperci, inżynierowie i projektanci działu badawczo-rozwojowego firmy Ronix zdali sobie sprawę, że dołączenie do wiertarki uchwytu pomocniczego poprawia manewrowość i kontrolę. Dlatego też wiertarka udarowa Ronix 2210C wyposażona jest w uchwyt pomocniczy zaprojektowany specjalnie dla Ronix. Rękojeść ta została wykonana zgodnie z zasadami ergonomii i użytkownik może ją ustawić pod dowolnym kątem, aby zapewnić sobie lepszą pracę. W rękojeści znajduje się również miejsce do przechowywania, co zapewnia większą wygodę podczas pracy.

Podsumowując, wiertarka udarowa Ronix 2210C to znakomite elektronarzędzie, z którego może skorzystać wielu profesjonalistów z różnych branż.
Odwiedź tę stronę: firma elektronarzędzi

Zobacz również