•   Czwartek, 8 czerwca 2023
Narzedzia Warsztatowe

Porównanie najlepszych marek wiertarek akumulatorowych

W lutym 2021 roku, który z 548 przedsiębiorców został przez nas przebadany? Zaufanych sprzedawców, aby znaleźć marki bezprzewodowych elektronarzędzi, które ich zdaniem są najlepsze. Zapytaliśmy ich, jak bardzo są zadowoleni z każdej marki i jak prawdopodobne jest, że polecą ją znajomemu, a na podstawie ich odpowiedzi obliczyliśmy ogólną ocenę klientów dla każdej marki. Poprosiliśmy ich również o ocenę żywotności baterii, łatwości użytkowania, ogólnej wydajności, trwałości i jakości wykonania modeli, które posiadali, a także o przedstawienie nam najlepszych marek wiertarek akumulatorowych.

Spis treści hide 1 10 Najlepszych marek wiertarek akumulatorowych 1.1 ???? Black & Decker 1.2 ???? Ronix 1.3 ???? Bosch 1.4 ???? DeWalt 1.5 ???? Erbauer 1.6 ???? Milwaukee 1.7 ???? Makita 1.8 ???? Ryobi 1.9 ???? Stanley 1.9.1 pkt:

Zobacz, jak wypadły znane firmy, takie jak Bosch, Milwaukee i DeWalt.
Profesjonalni handlowcy, których zapytaliśmy, wystawili nam oceny pięciu popularnym markom. Aby przyznać marce dokładną i solidną ocenę, potrzebujemy minimalnej próby 30 osób i odkryliśmy, że Which? Większość zaufanych handlowców, którzy odpowiedzieli na naszą ankietę, używa i posiada narzędzia najlepszych marek wiertarek akumulatorowych.

10 Najlepszych marek wiertarek akumulatorowych

???? Black & Decker

Cena: Jeśli chodzi o cenę, narzędzia Black+Decker są na poziomie startowym i Black+Decker jest uważany za najtańszego z najlepszych marek wiertarek akumulatorowych. Wiertarka akumulatorowa Black+Decker może być dostępna już za 50 funtów.

Linia produktów Black+Decker obejmuje

: W świecie elektronarzędzi Black+Decker jest silną marką, która w swojej kolekcji elektronarzędzi akumulatorowych 18V posiada praktycznie każde elektronarzędzie, o jakim można pomyśleć. Black+Decker ma wszystko pod kontrolą, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiertarki, podkaszarki, piły łańcuchowej czy szlifierki do rąk. Ze względu na szeroki wybór i rozsądną cenę, którą oferuje, Black & Decker jest wymieniony na liście najlepszych marek wiertarek akumulatorowych.

???? Ronix


Cena

: Ponieważ Ronix oferuje jakość podobną do wielu super marek, uwzględniliśmy ją w zestawieniu najlepszych marek wiertarek akumulatorowych; ale cena narzędzia Ronix jest bardziej rozsądna niż większości marek, które są na całym rynku narzędzi. Ronix jest wybierany przez profesjonalnych majsterkowiczów, rzemieślników i amatorów ze względu na wysokiej jakości narzędzia i przystępną cenę.


Linia produktów Ronix obejmuje: Ronix produkuje szeroką gamę blisko 2000 różnych narzędzi w ramach 63 kategorii i podkategorii.

wiertarki akumulatorowe ronix

???? Bosch


Ceny: Trzeci członek na liście najlepszych marek wiertarek akumulatorowych to Bosch. Zielona linia narzędzi Bosch jest zazwyczaj wyceniana w klasie podstawowej i średniej. Bosch akumulatorowa wiertarka będzie Cię kosztować co najmniej około 75 funtów
.Bosch linia produktów obejmuje: .

Bosch oferuje dwie wyjątkowe linie elektronarzędzi:

niebieską i zieloną. Zielona jest przeznaczona dla majsterkowiczów, a niebieska dla profesjonalistów. Niebieskie narzędzia oferują ponoć wyższy moment obrotowy, większą moc i żywotność akumulatora, a także dłuższą gwarancję. Biorąc pod uwagę, że większość respondentów w naszym badaniu była profesjonalnymi rzemieślnikami, możemy założyć, że większość z nich posiada profesjonalne niebieskie narzędzia. W obu kategoriach można dostać praktycznie każdy rodzaj elektronarzędzia, jaki przyjdzie nam do głowy, w tym wyrzynarki, szlifierki, akumulatorowe dmuchawy do liści, wiertarki i szlifierki kątowe.


???? DeWalt


Cena
: Narzędzia firmy DeWalt znajdują się zazwyczaj w środku przedziału cenowego. Za wiertarkę akumulatorową DeWalt trzeba zapłacić prawie 80 funtów.

Linia produktów firmy DeWalt obejmuje

: DeWalt jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Black & Decker i jest amerykańskim producentem elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. DeWalt specjalizuje się w sprzęcie dla sektora budowlanego i obróbki drewna, ale oferuje również szeroką gamę elektronarzędzi akumulatorowych do użytku domowego. DeWalt oferuje elektronarzędzia akumulatorowe o napięciu 12V i 18V.


???? Erbauer


Cena
: Erbauer jest uważany za piątego członka na liście najlepszych marek wiertarek akumulatorowych. Narzędzia Erbauer są zazwyczaj wyceniane w kategorii entry-level do mid-range. Bezprzewodowa wiertarka będzie ustawić z powrotem około £ 60.
Linia produktów Erbauer obejmuje: Erbauer oferuje szeroką gamę bezprzewodowych elektronarzędzi idealnych do każdego domowego zadania majsterkowania, dużego lub małego, i jest unikalny dla Screwfix i B&Q. Narzędzia Erbauer są tańsze niż droższe marki, ale czy są one w stanie sprostać każdemu zadaniu związanemu z majsterkowaniem w domu?

Marki wiertarek akumulatorowych Stanley


???? Milwaukee


Ceny: Średni koszt narzędzi Milwaukee jest nieco wyższy niż średnia krajowa. Wiertarki, które są bezprzewodowe zaczynają się od 140 funtów
.Linia produktów Milwaukee obejmuje: Milwaukee jest częścią Techtronic Industries, która jest również właścicielem AEG, Hoover, Ryobi i Vax, wśród innych marek. Produkuje elektronarzędzia, które są zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Milwaukee oferuje szeroki wybór narzędzi bezprzewodowych, w tym wiertarki, klucze, grzechotki, piły, szlifierki, strugarki i wiele innych.


???? Makita

Cena: Narzędzia Makita są często wyceniane nieco wyżej niż średnia półka cenowa. Cena wiertarki akumulatorowej zaczyna się od 140 funtów.
Linia produktów Makita obejmuje

: Makita to znany japoński producent narzędzi, który produkuje szeroką gamę przewodowych i bezprzewodowych urządzeń elektrycznych.

???? Ryobi

Ceny: Ryobi, dziewiąta najlepsza marka wiertarek akumulatorowych, jest zwykle wyceniana w niskim i średnim przedziale cenowym. Wiertarki Ryobi bez przewodu (bezprzewodowe) zaczynają się od 70 funtów.
Linia produktów Ryobi obejmuje: Techtronic Industries, który jest również właścicielem AEG, Hoover, Milwaukee i Vax, jest właścicielem Ryobi, japońskiej firmy zajmującej się elektronarzędziami. To głównie sprzedaje elektronarzędzi akumulatorowych, które działają na 18V baterii, a także sprzedaje 4V wkrętarki akumulatorowe.

???? Stanley


Ceny: Ostatnim i najdroższym członkiem listy najlepszych marek wiertarek akumulatorowych jest Stanley. Średni koszt narzędzi Stanley jest wyższy niż normalny zakres, a cena tej marki jest uważana za drogą. Wiertarki bez przewodu zaczynają się od 150 funtów.

Linia produktów Stanley obejmuje: Stanley to kolejna marka Black & Decker, która zajmuje się produkcją narzędzi od prawie 170 lat. Jej narzędzia są produkowane głównie dla profesjonalistów, ale mogą być również zakupione przez każdego majsterkowicza.


FAQ ❓


Czy narzędzia Ronix są drogie?
Narzędzia Ronix mają jakość zbliżoną do wielu super marek, ale ich cena jest bardziej rozsądna niż większości marek obecnych na rynku narzędziowym.

Która marka narzędziowa ma najdroższe wiertarki akumulatorowe?
Najdroższym członkiem listy najlepszych marek wiertarek akumulatorowych jest Stanley.

Która marka narzędziowa ma najtańsze wiertarki akumulatorowe?
Jeśli chodzi o cenę, narzędzia Black+Decker znajdują się na poziomie wyjściowym i Black+Decker jest uważany za najtańszą z najlepszych marek wiertarek akumulatorowych.

Wnioski ????


Możesz polegać na szerokiej gamie wiertarek akumulatorowych, aby utrzymać budżet, a jednocześnie wykonać pracę. Dla bardziej doświadczonych domowych majsterkowiczów idealna będzie 20-woltowa wiertarka Black & Decker, a akumulatorowe wiertarki Ronix sprawią, że praca w crawlspace stanie się dziecinnie prosta. Mamy nadzieję, że nasz przegląd najlepszych budżetowych wiertarek akumulatorowych okazał się dla Ciebie pouczający. Kontynuuj czytanie innych blogów na naszej stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji o różnych dostawcach narzędzi i narzędziach, takich jak pistolety do wkręcania, wiertarki kątowe i przenośne oraz pneumatyczne wiertarki kątowe.

Punkt:

Ocena użytkownika: 5 ( 1 votes)

Zobacz również