•   Piątek, 12 sierpnia 2022
Narzedzia Warsztatowe

Akumulatorowe zestawy wiertarkowe 18V na każdą kieszeń

Dostajemy sporo maili miesięcznie z prośbą o polecenie wiertarki akumulatorowej. Zwykle wygląda to tak: Mam $xyz do wydania na wiertarko-wkrętarkę/kombinację narzędzi akumulatorowych. Co powinienem kupić? Oto kilka solidnych rekomendacji głównych marek na nowy rok.

Proszę pamiętać, że wybór zestawu wiertarko-wkrętarki akumulatorowej nie jest prostym zadaniem. Właściwy wybór zależy od budżetu, zamierzonego użycia, rodzajów dodatkowych narzędzi, które można chcieć kupić w najbliższej przyszłości, lojalności wobec marki, a to tylko krótka lista.

Poniżej 150 dolarów - Zestaw 4 narzędzi 18V Porter Cable

Recenzowaliśmy wersję Li-Ion tego zestawu jakiś czas temu i byliśmy mile zaskoczeni jakością wykonania i wydajnością. Ten zestaw Porter Cable zapewnia świetny stosunek jakości do ceny. Możesz dodać samodzielny wkrętak udarowy do zestawu za rozsądną cenę, jeśli uważasz, że będziesz go potrzebować.

Reklama googletag.cmd.push(function() { googletag.display("top-content-ad-slot"); });

Sprawdź cenę przez Amazon (PC418C-2)

$200 - Milwaukee M18 Wiertarko-wkrętarka Li-Ion Kit

Ten zestaw Milwaukee jest jednym z bardziej przystępnych cenowo opcji Li-ion dostępne i okazały się bardzo popularne. Zestaw zawiera wiertarkę, wkrętarkę udarową i dwie baterie litowo-jonowe. Czego tu nie lubić?

Sprawdź cenę przez Amazon (2691-22)

Poniżej 250 dolarów - zestaw Bosch Wiertarko-wkrętarka Li-Ion

Choć nieco trudniej znaleźć niż zestawy innych marek, ten zestaw wiertarki i wkrętarki udarowej oferuje świetne specyfikacje za wciąż przystępną cenę.

Sprawdź cenę przez Ohio Power Tool (CLPK23-180)

Poniżej 300 dolarów - zestaw Makita wiertarko-wkrętarka z udarem Li-Ion

Ten zestaw Makita również okazał się być niezwykle popularny. Te wiertarki / wkrętarki są solidnie zbudowane i oferują najwyższą wydajność. Zazwyczaj można znaleźć zestaw 3 częściowy z latarką za mniej więcej taką samą cenę jak zestaw 2 częściowy.

Sprawdź cenę przez Amazon (LCT300W)

Poniżej 300 dolarów - zestaw wiertarko-wkrętarki Dewalt Li-Ion

Ten zestaw combo Dewalt wiertarka i udarowy kierowca oferuje również solidne połączenie mocy i wielkości. Narzędzia Li-Ion firmy Dewalt są wstecznie kompatybilne z ich narzędziami NiCad. Nie zawsze jest to ładne, gdy używa się akumulatorów NiCad w kompaktowych narzędziach litowo-jonowych lub odwrotnie, ale jest to cena, którą trzeba zapłacić za kompatybilność międzyplatformową.

Sprawdź cenę przez Amazon (DCK265L)

Istnieje oczywiście wiele innych wspaniałych opcji tam, są to tylko cztery z najlepiej sprzedających się zestawów pod 300 dolarów. Proszę czuć się swobodnie, aby dodać własne zalecenia w komentarzach.

Powiązane posty: Nowy Makita XDT16 Brushless Impact Driver Nowy Dewalt FlexVolt Cordless Mixer Looks Like a Big Drill

Zobacz również