•   Piątek, 12 sierpnia 2022
Narzedzia Warsztatowe

Co wybrać jako akumulatorową wiertarkę do projektów domowych?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co wybrać, jeśli chcesz być pomocnikiem w domu przy projektach majsterkowania? Cóż, nie musisz się już zastanawiać, ponieważ zamierzamy omówić wszystko, co musisz wiedzieć o bezprzewodowej wiertarce do użytku domowego. Tak, istnieje wiele wiertarek tam i większość z nich są równie niekompatybilne z potrzebami, ale jeśli nadal czytać, zauważysz, że są też takie, które wyróżniają się, gdy porównać je ze sobą, aby wybrać swój

Zawartość hide 1 Akumulatorowa wiertarka do domu: 2 Cechy dobrej wiertarki akumulatorowej do użytku domowego: 3 Kilka dobrych produktów, o których warto wspomnieć:

Wiertarka akumulatorowa dla domu:

To naprawdę dobry czas, aby wybrać bezprzewodową wiertarkę do domu; być może zastanawiasz się, dlaczego tak jest. Tutaj zamierzamy o tym porozmawiać, ale najpierw należy rozważyć kilka kluczowych kwestii. Jeśli chodzi o wybór narzędzia, szczególnie dla projektów domowych, trzeba coś, co jest lekkie, kompaktowe, poręczne i wystarczająco silne, aby wykonać pracę oprócz trzymać się tak długo, jak to możliwe, aby pomóc Ci z DIY obowiązków bez względu na wszystko.

To, co jest najważniejsze, jeśli pracujesz nad czymś, aby naprawić lub zbudować za pomocą narzędzia, szczególnie gdy mówimy o robieniu tego wszystkiego w domu, gdzie większość miejsc jest ograniczona, co oznacza, że są to małe obszary, w których można się poruszać, lub jest coś na drodze, to potrzebujesz więcej mobilności, jak to tylko możliwe. W takim przypadku narzędzia akumulatorowe są najkorzystniejszym wyborem, ponieważ nie jesteś uwikłany w stałe źródło zasilania, które utrudnia swobodne poruszanie się, gdziekolwiek chcesz. A co ze źródłem zasilania, aby narzędzie mogło pracować? Dzięki Bogu są na to baterie.

Teraz, kiedy wiemy już o narzędziach bezprzewodowych, porozmawiajmy o tym, jakie narzędzia mogą nam najbardziej pomóc, jeśli chodzi o użytek domowy. Jeśli zapytać profesjonalistów, że, powiedzą: "Wystarczy przejść do wiertarki i jesteś dobry!" mówią, że nie bez powodu; wiertarki są tak przydatne w tych dniach, ponieważ robią więcej niż tylko wiercenie teraz.

Tak więc, omówimy kluczowe punkty, aby wybrać najlepszą bezprzewodową wiertarkę do projektów domowych, ich cechy i co można z nimi zrobić, gdy chcesz znaleźć się poręczny w domu.

Łatwe wykonywanie projektów za pomocą akumulatorowej wiertarki dla domu

Cechy dobrej wiertarki akumulatorowej do użytku domowego:

Aby wybrać najlepszą bezprzewodową wiertarkę do projektów domowych, należy wziąć pod uwagę następujące cechy, aby mieć wiertarkę, na której można polegać w różnych sytuacjach:

???? Waga:

To nie jest nauka o rakietach, że jeśli chodzi o akumulatorową wiertarkę do projektów domowych, im lżejsza, tym lepiej. Ale tutaj chciałbym dać Ci wskazówkę, ile jest dobre i sprawia, że Twoja wiertarka jest pożądana. Jeśli masz wiertarkę, która waży od 1 kg do 1,5 kg, to trafiłeś w dziesiątkę, co oznacza, że masz akumulatorową wiertarkę do użytku domowego, ponieważ jest ona wystarczająco lekka, aby trzymać ją w rękach i wystarczająco poręczna, aby wykonać pracę, ponieważ taki ciężar sugeruje, że Twoja bezprzewodowa wiertarka ma mocny silnik i źródło zasilania, w tym przypadku jedną baterię, aby pomóc Ci w majsterkowaniu.

???? Napięcie:

Podobnie jak w przypadku innych cech, ta również może się różnić, ale odpowiedni zakres tutaj to coś pomiędzy 12 a 18V. jeśli jest to również twój przypadek, możesz być pewien, że możesz używać tej wiertarki wystarczająco długo, aby wykonać pracę.

???? Bateria litowo-jonowa:

Ten rodzaj baterii jest teraz topnotch w odniesieniu do bezprzewodowej wiertarki do użytku domowego. Są wydajne i lekkie; poza tym działają dłużej i oczywiście ładują się szybciej, co sprawia, że są to idealne akumulatory do prac domowych.

???? Wszechstronność i poręczność:

Pamiętasz tych profesjonalistów, którzy mówili Ci, abyś wybrał wiertarkę akumulatorową do projektów domowych? Powodem tej profesjonalnej porady jest to, że w dzisiejszych czasach wiertarki akumulatorowe mogą wykonywać więcej czynności, takich jak wkręcanie śrub, co z pewnością okaże się przydatne, zwłaszcza podczas montażu mebli lub szafek w kuchni. Jednak po prostu to nie sprawi, że będziesz zadowolony, jeśli Twoja wiertarka akumulatorowa lub bezprzewodowy sterownik, jeśli mogą one również śruby napęd, jest poręczny, zbyt. Muszą być lekkie i zapewniać dobre sprzęgło, abyś mógł zrobić więcej i wygodniej w krótszym czasie.

???? Światło LED:

Nie jest niezbędna, ale kto nie lubi jasnego światła podczas majsterkowania. Zazwyczaj znajduje się ono pod uchwytem, aby oświetlić miejsce, nad którym pracujesz, zwłaszcza w słabo oświetlonych zakątkach.

Niektóre dobre produkty, aby wspomnieć:

Teraz, gdy jesteś już gotowy do pracy z bezprzewodową wiertarką do użytku domowego, warto rozważyć kilka wiertarko-wkrętarek, które przydadzą się w domu:

1. Ryobi 18V RID1801M ONE+:

 • Silnik wytwarza 220Nm momentu obrotowego, pozwalając łatwo prowadzić długie śruby i nakrętki.
 • Wymiana bitów bez klucza Napęd sześciokątny 6,35 mm (1/4″)
 • Trzy diody LED oświetlają obszar roboczy, pozwalając Ci widzieć, co robisz.
 • Wytrzymała obudowa przekładni przedniej z odlewu ciśnieniowego chroni silnik.
 • Zmienna prędkość, bieg wsteczny i hamowanie dla pełnej kontroli nad narzędziem

2. Wickes 18V 2 x 1,5Ah Li-ion Akumulatorowa wiertarka kombi

 • Baterie w systemie akumulatorowym Wickes 1ForAll® są kompatybilne i wymienne ze wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi Wickes 1ForAll®.
 • uchwyt wiertarski 13 mm bez klucza
 • przekładnia z dwoma prędkościami
 • Oświetlenie LED pomaga oświetlić miejsce pracy
 • Pierścień regulacji momentu obrotowego ułatwia dobór właściwego momentu obrotowego.
 • Sterowanie obrotami do przodu i do tyłu

3. Ronix 8012c Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, seria Mega, 12V:

 • Kompaktowy, mocny i wysokowydajny silnik umożliwia najwyższą wydajność w różnych funkcjach
 • Wysoka wydajność i długa żywotność baterii litowej 1,5 Ah
 • 2 funkcje prędkości właściwe zarówno dla zastosowań wymagających dużej prędkości, jak i dużej mocy
 • Wydajna w trudno dostępnych i ciemnych miejscach dzięki najlepszemu oświetleniu roboczemu LED

FAQ

Co jest ważne w akumulatorowej wiertarko-wkrętarce?
Największe znaczenie mają bateria litowo-jonowa, silnik i waga.

Jak długo wytrzymuje akumulator w wiertarce akumulatorowej?
Podsumowując, większość producentów przewiduje, że ich akumulatory wytrzymają co najmniej trzy lata lub 1000 cykli ładowania.

Ile woltów powinna mieć wiertarka?
Lekkie wiertarki akumulatorowe o napięciu od 12 do 14 V zaspokoją potrzeby większości właścicieli domów.

Podsumowanie????

Jeśli interesują Cię projekty typu "zrób to sam", potrzebujesz poręcznego narzędzia, które Ci w tym pomoże. Akumulatorowa wiertarka do użytku domowego jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, ponieważ jest mocna, lekka, poręczna i wszechstronna, ale jak już wiesz, jest wiele marek i modeli do wyboru, więc musisz wiedzieć o ich kluczowych cechach, takich jak moc silnika, rodzaj akumulatorów, najlepiej litowo-jonowych oraz ich wszechstronność i poręczność. W końcu, wiertarki akumulatorowe są tak przydatne do napraw domowych i majsterkowania, więc trzeba mieć jeden, jeśli uważasz się za handyperson

Punkt:

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy !

Zobacz również