•   Piątek, 12 sierpnia 2022
Narzedzia Warsztatowe

7 najsprytniejszych zastosowań dla wiertarki akumulatorowej

Więcej możliwości

Czy jesteś jednym z tych, którzy uważają, że nie wykorzystują w pełni swoich narzędzi garażowych? Jeśli tak, to lektura tego artykułu może otworzyć przed Tobą bramę do krainy wyobraźni!

Ostatnio zastanawiałem się nad tym wspaniałym, potężnym, szybko obracającym się przenośnym narzędziem, które może wykonywać okrągłe otwory lub wbijać elementy złączne używając jedynie mocy uzyskanej z akumulatora, fantastyczną wiertarko-wkrętarką akumulatorową. Moim zdaniem potrafi ona jednak znacznie więcej niż to, do czego jest przeznaczona. Dlatego postanowiłem przeprowadzić eksperyment i sprawdzić, czy mogę zrobić więcej za mniej używając akumulatorowej wiertarko-wkrętarki.

Poprosiłem sąsiadów, aby pożyczyli mi swoje wiertarki do tego artykułu i dali mi dwie wiertarki od różnych producentów. Jedna z nich to akumulatorowa wiertarka DeWalt, a druga to akumulatorowa wiertarka Ronix. Pomyślałem, że dam szansę Ronixowi, ponieważ jest to dla mnie nowość i chciałem zobaczyć jak sprawdza się w różnych sytuacjach. Stworzyłem listę 7 szalonych sposobów na wykorzystanie wiertarki, aby w pełni ją wykorzystać. Teraz poznajmy niektóre z nich.

1.Szczotka do Wiertła

Ten mały pomysł zamienia swoje życie na pół, jeśli spędzasz zbyt dużo czasu na czyszczeniu kuchni. kiedy przychodzi do jest do szorowania tłuszczu lub czynienia z zapieczonym na jedzenie, przy użyciu dish scrubber na wiertarkę może zrobić rzeczy niewiarygodnie łatwe. Jeśli jesteś majsterkowiczem, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby mieć najbardziej praktyczny zestaw do czyszczenia, jest kupienie śruby i nakrętki sześciokątnej oraz zmywaka do naczyń i zamocowanie ich na swojej bezprzewodowej wiertarce. Jeśli nie jesteś fanem majsterkowania, możesz łatwo znaleźć szczotkę do swojej wiertarki. Możesz zobaczyć jak ja to zrobiłem z bezprzewodową wiertarką Ronix.

2.Wymieszaj farbę

Aby uzyskać świetnie wyglądający aqua blue musisz zmieszać jasny odcień niebieskiego i zielonego lub dużo niebieskiego z odrobiną żółtego. Używając akumulatorowej wiertarki, możesz stworzyć idealną mieszankę i uzyskać satysfakcjonujący rezultat. Znajdź starą łyżkę do mieszania o chudych rączkach lub złamany plastikowy wieszak na ściereczkę, przymocuj go do wiertarki i to wszystko. Teraz masz swoje mieszadło do farb, za pomocą którego możesz mieszać farbę lub cokolwiek innego, co wymaga szybkiego wymieszania. Możesz również kupić przystawkę do mieszadła, ale ponieważ jestem fanem majsterkowania, wolę robić to z nieużywanych rzeczy w domu. Ten Ronix 18v wiertarka akumulatorowa zrobił naprawdę dobrą robotę w tym eksperymencie.

3.Obieraczka do ziemniaków

Musisz obrać dużo ziemniaków na dużą imprezę? Cóż, można zaoszczędzić mnóstwo czasu, prowadząc wiertło wiertarki bezpośrednio przez środek ziemniaka. Następnie przytrzymaj obieraczkę do warzyw blisko ziemniaka i przesuń obieraczkę tylko nieznacznie, aby obrać wszystkie ziemniaki w mgnieniu oka. Ten dziki sposób obierania ziemniaków nie tylko oszczędza czas, ale jest też naprawdę zabawny. Do tego eksperymentu użyłem płaskiego wiertła do drewna i przymocowałem je do wiertarki Ronix.

powiązany artykuł : Silniki bezszczotkowe vs szczotkowe w narzędziach akumulatorowych

4.Shoe Shiner

Jeśli używasz akumulatorowej wiertarki do nabłyszczania butów, poczujesz się jeszcze lepiej. Uwierz mi, że rezultat Cię zaskoczy. Bez względu na to, jakie buty nosisz, czy są to buty męskie czy damskie, wystarczy użyć bawełnianej polerki, aby uzyskać wyjątkowy wygląd butów. Wiertarka bezrdzeniowa Ronix z mocnym silnikiem wykonała świetną robotę przy nabłyszczaniu moich butów.

5.Spin Art

Czy można tworzyć sztukę za pomocą wiertarki? Jasne. Możesz użyć swojej bezprzewodowej wiertarki do tworzenia dzieł sztuki jak bułka z masłem. Dzieci pokochają próbowanie tego z tobą i jest to bardzo przyjemne. Użyj grubszego kawałka papieru, połóż go na wiertło i naciśnij przycisk. Teraz musisz wypróbować różne markery, aby stworzyć piękne okręgi na papierze. Będziesz miał jakieś drobne niedoskonałości, które nie są wielkim problemem. Proces jest najlepszą częścią o spin projektu artystycznego. Miałam wiele zabawy przy tworzeniu spin artów za pomocą bezprzewodowej wiertarki Ronix. Zamek na klucz był naprawdę dużą pomocą.

6.Zrób sok z melona

Wyobraź sobie gorący letni dzień. Możesz zrobić sok z melona wodnego za pomocą bezprzewodowej wiertarki, jeśli chcesz się trochę zabawić. Wystarczy wyciąć mały otwór na górze arbuza i wygiąć wieszak, aby zrobić trzepaczkę, włożyć wieszak trzepaczki do uchwytu wiertarki i włożyć trzepaczkę do arbuza. Wywierć wszystko w środku do arbuza. Umieść plastikową szklankę w otworze i rozerwij jej dno. Następnie wlej zawartość arbuza do filtra. podawaj z lodem i ciesz się wieczorną bryzą.

7.Zabaw się z kotami

Wreszcie, można użyć wiertarki do zabawiania kota. Przywiąż trochę liny na wiertarce i włącz ją. Chociaż To było nie brainer ponieważ kot wciąż atakuje mnie, to było naprawdę zabawne, ponieważ mój kot oszalał na to. Możesz mieć trudny czas na czyszczenie, ale warto to przeżyć. Użyłem mojej bezprzewodowej wiertarki Ronix do kręcenia liną i było świetnie, bo była lekka i nie sprawiała, że byłem sfrustrowany.

To jest to! Możesz teraz poszukać innych zabawnych i sprytnych zastosowań dla swojej bezkodowej wiertarki w garażu.
Odwiedź tę stronę: firma elektronarzędzi

Zobacz również