•   Piątek, 9 czerwca 2023
Wyposażenie Warsztatu

Sklejka i listwy przyścienne

Remonty nie są łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o remonty kapitalne. Jednak w dzisiejszych czasach coraz więcej nowych rodzajów materiałów budowlanych, a także zaawansowana technologia, przychodzą ludzkości na ratunek, ułatwiając remont.

Aby uzyskać jak najgładsze pokrycie konstrukcji ścian, należy je wykończyć płytami sklejkowymi. Jest to prawdopodobnie jeden z najskuteczniejszych i najłatwiejszych sposobów na ich wykończenie. Arkusze sklejki mogą doskonale ukryć wszystkie istniejące nierówności i pęknięcia w ścianach. W sieci można zobaczyć ściany wykończone sklejką i wtedy samemu się przekonać, że powyższe jest prawdą. Powierzchnie ścian mogą być malowane, tapetowane, lakierowane itp.

Płyty sklejkowe produkowane są według różnych technologii i z różnych materiałów, np. forniru. Co ciekawe, każdy gatunek drewna ma swój niepowtarzalny wzór. W niektórych przypadkach fornir jest bardzo atrakcyjny, dlatego też może wystarczyć pokrycie arkusza forniru lakierem przezroczystym lub półprzezroczystym, aby nie stracił on swojej struktury.

Dowiedz się więcej na: http://mlotki.com.pl

Zobacz również