•   Niedziela, 10 grudnia 2023
Wyposażenie Warsztatu

Najlepiej oceniane produkty warsztatowe

Niezależnie od tego, czy jesteś hobbystą czy profesjonalistą, posiadanie odpowiednich narzędzi może stanowić różnicę między sukcesem a frustracją projektu.

W Halfords sprzedajemy szeroką gamę narzędzi i sprzętu, który nadaje się do niemal każdej pracy, jaką możesz wykonać przy swoim pojeździe. Wszystkie z nich są godne pochwały, ale oto produkty, które nasi klienci ocenili jako najlepsze z najlepszych.

 

NAJLEPSZY ZESTAW ŚRUBOKRĘTÓW I BITÓW

Halfords Advanced 33-piece Screwdriver & Bit Set - £12.50


Naprawdę nie można się pomylić z dobrym śrubokrętem, a Halfords Advanced 33-piece Screwdriver & Bit Set jest na szczycie stosu. Wykonany z wytrzymałej stali chromowej, wkrętak zapewnia doskonałą wydajność. Wygodna rękojeść pozwala na zwiększenie momentu obrotowego, a 33-częściowy zestaw końcówek sprawia, że wkrętak sprawdzi się w każdej sytuacji.

A co najlepsze, wszystkie zaawansowane narzędzia ręczne Halfords są objęte dożywotnią gwarancją, więc możesz być spokojny wiedząc, że Twój zakup jest chroniony.

Co mówią nasi klienci:
Jestem inżynierem i większość moich narzędzi pochodzi z asortymentu Halfords Advanced. Gwarancja jest zdumiewająca, a jakość i wrażenia z użytkowania są doskonałe. Kupiłem ten mały zestaw, aby trzymać go w schowku w moim samochodzie dostawczym i był on nieoceniony, ponieważ obejmuje szeroki zakres główek śrub do tych małych prac.

NAJLEPSZY KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY

Klucz dynamometryczny Halfords Advanced Torque Wrench Model 60 posiada napęd 3/8" i zakres momentu obrotowego 12 - 60N.m, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu prac przy rowerach i motocyklach oraz do zastosowań związanych z momentem obrotowym w pojazdach mechanicznych.

Grzechotka typu "push through" pozwala na dokręcanie w prawo i w lewo, a szybka regulacja wymaga tylko ośmiu obrotów, aby pokryć całą skalę, co pozwala pracować szybko i wydajnie.

Sprawdzony mechanizm i elementy wewnętrzne zapewniają dokładny odczyt za każdym razem, a dla pewności dostarczany jest z Deklaracją Zgodności.

Co mówią nasi klienci:
Świetnej jakości narzędzie! Halfords nie zawiódł po raz kolejny. Bardzo precyzyjny, ładnie zapakowany i świetnie wyglądający.

NAJLEPSZY ZESTAW DO TACEK MODUŁOWYCH


To małe piękno jest częścią naszej szerokiej gamy zestawów modułowych Halfords Advanced. Za mniej niż 50 funtów otrzymujesz szeroką gamę wysokiej jakości standardowych i głębokich 6-punktowych nasadek ze stali chromowo-wanadowej, z grzechotką i akcesoriami. Cały zestaw jest dostarczany w solidnej plastikowej walizce do przechowywania, dzięki której Twoje narzędzia będą bezpieczne i uporządkowane.

Wszystkie nasze zestawy modułowe Halfords Advanced są również zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do szafek i skrzyń narzędziowych Halfords Advanced, dając Ci idealne miejsce dla Twojej kolekcji zestawów gniazd. Aby uzyskać rozwiązanie przenośne, sprawdź naszą modułową walizkę na tace.

Co mówią nasi klienci:
Dobrej jakości zestaw, z dożywotnią gwarancją jako bonus. Ładnie pasuje do mojej skrzynki narzędziowej z dwoma innymi tacami.

NAJLEPSZE STOJAKI NA OSIE

Stojaki na osie, którym możesz zaufać, są niezbędne, gdy chcesz wykonać prace pod pojazdem. Halfords 3 Tonne Axle Stands oferują stabilność i bezpieczeństwo dzięki dużej podstawie i trzpieniowi ładunkowemu z dołączonym łańcuchem bezpieczeństwa. Każdy stojak może wytrzymać bezpieczne obciążenie robocze 1,5 tony i posiada pięć pozycji wysokości od 31cm do 47,5cm.

 

NAJLEPSZE GRZECHOTKOWE STOJAKI OSI

Halfords Advanced 3 Tonne Ratchet Axle Stands - £30.00


Aby jeszcze bardziej ułatwić podnoszenie i opuszczanie pojazdu, nasze Halfords Advanced 3 Tonne Ratchet Axle Stands posiadają szybki mechanizm zapadkowy umożliwiający szybką regulację wysokości. Duża podstawa zapewnia dodatkową stabilność, a każdy stojak może utrzymać ciężar 1,5 tony. Stojaki posiadają dziewięć pozycji wysokości w zakresie od 30cm do 44,5cm.

NAJLEPSZY ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH I GRZECHOTKOWYCH PREMIUM

Halfords Zaawansowany 200-elementowy zestaw kluczy nasadowych i grzechotkowych - £325.00

Halfords Advanced 200 Piece Socket and Ratchet Spanner Set to doskonały zestaw narzędzi do wykonania pracy. Zaprojektowany przez profesjonalistów, został zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom niemal każdego zadania, z którym możesz się zetknąć pracując przy swoim pojeździe.

Zestaw zawiera 100-zębowe grzechotki, 72-zębowe klucze z grzechotką z napędem powierzchniowym Plus, aby zapewnić większy moment obrotowy, pełen zakres standardowych i głębokich nasadek 6-punktowych, przeguby uniwersalne bez sworzni, 18-calowy pręt łamiący i wiele więcej.

Co mówią nasi klienci:
Nie sądzę, abym kiedykolwiek potrzebował innego zestawu nasadek do końca życia. Jako technik samochodowy, wszystkie narzędzia są doskonałej jakości! Polecam każdemu, kto jest zapalonym mechanikiem samochodowym lub lubi majstrować przy samochodach i silnikach. 10/10.

NAJLEPSZY ZESTAW ŚREDNIEJ KLASY NASADEK I KLUCZY

Halfords Advanced 150 Piece Socket and Spanner Set - £190.00

Halfords Advanced 150 Piece Socket and Spanner Set może być nieco mniejszy od swojego większego brata, ale nadal mieści w swojej solidnej plastikowej obudowie całą masę przydatnych narzędzi. Zawiera 100 zębowe grzechotki, 6-punktowe nasadki, klucze płaskie z Surface Drive Plus dla większego momentu obrotowego, standardowe przeguby uniwersalne, 18-calowy pręt łamany i wiele innych. Łatwo zrozumieć, dlaczego ten zestaw wylądował na naszej liście najwyżej ocenianych produktów.

NAJLEPSZA SZLIFIERKA KĄTOWA

Ryobi 18V ONE+ Angle Grinder Starter Kit (1×4.0Ah) - 155,99 zł

Ryobi specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości elektronarzędzi dla hobbystów i profesjonalistów. Zestaw startowy szlifierki kątowej Ryobi 18V ONE+ jest tylko jednym z ponad 100 produktów akumulatorowych, które wykorzystują unikalny system ONE+ firmy (co w zasadzie oznacza, że wszystkie mogą korzystać z tego samego akumulatora 18V ONE+).

Jeśli to nie było wystarczająco dobre, Ryobi Angle Grinder posiada 115mm tarcza szlifierska z trójpozycyjnym uchwytem. Beznarzędziowa osłona koła jest łatwa do regulacji, a blokada wrzeciona pozwala na łatwą i szybką wymianę akcesoriów. Jest również w komplecie z walizką transportową, 4.0Ah akumulator i ładowarka.

NAJLEPSZA SKRZYNKA NA NARZĘDZIA
Halfords Professional Cantilever Tool Box - £24.00


Kompaktowa, a jednocześnie pojemna skrzynka narzędziowa Halfords Professional Cantilever Tool Box to doskonałe miejsce do przechowywania narzędzi ręcznych i elementów mocujących. Skrzynka zawiera pięć tacek, które otwierają się automatycznie po naciśnięciu uchwytu. Ciężka metalowa rama chroni narzędzia, a w pokrywie znajduje się miejsce na kłódkę dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Zobacz również